Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.




 

FBC RYTÍŘI FRYMBURK

Jihočeská liga mužů 2019 -2020 
  Kontaktní osoba:       
  Kamil Król,  +420 724 846 389  kamil.krol@seznam.cz    

 

ČLÁNKY

 

TABULKA

 

ZÁPASY

 

SOUPISKA

 

TRÉNINKY

 

V rámci dlouholetých dobrých vztahů se domluvil tým FBC Frymburk a FBC Český Krumlov na obnovení spolupráce, a tak sezónu 2019/20 budou hrát pod společnou hlavičkou FBC Rytíři Frymburk. V rámci 10 turnajů odehrají celkem 21 zápasů proti týmům z Českých Budějovic, Dačic, Tábora, Písku, Vodňan a Jindřichova Hradce.

Hrají hráči narození 2002 a starší - hráčky 2000 a starší.

 


 

 Rozpis zápasů - FBC Rytíři Frymburk 

 

Datum Domácí   Hosté Skóre Hala
5.10.2019 -:-      2:5   SH Stárnet Č. Budějovice
FBC Rytíři Frymburk SKP České Budějovice    
               
5.10.2019   -:-     7:8   SH Stárnet Č. Budějovice
FBC Sokol Vodňany FBC Rytíři Frymburk    
               
27.10.2019   -:-     -:-   SH Strakonice
FBC Rytíři Frymburk FK Slovan J.Hradec B    
               
27.10.2019   -:-   -:-   SH Strakonice
TJ Centropen Dačice B FBC Rytíři Frymburk    
               
2.11.2019   -:-     -:-   SH Písek - oblouková
1. FbK Tábor B FBC Rytíři Frymburk    
               
2.11.2019   -:-      -:-   SH Písek - oblouková
FBC Rytíři Frymburk FbC Písek B    
               
16.11.2019 -:-      -:-   SH Kaplice
FBC Rytíři Frymburk FA Č. Budějovice B    
               
16.11.2019 -:-     -:-   SH Kaplice
SKP České Budějovice FBC Rytíři Frymburk    
               
16.11.2019   -:-   -:-   SH Kaplice
FBC Rytíři Frymburk FBC Sokol Vodňany    
               
14.12.2019   -:-   -:-   SH Třešť  
FBC Rytíři Frymburk TJ Centropen Dačice B    
               
14.12.2019   -:-   -:-   SH Třešť  
FK Slovan J.Hradec B FBC Rytíři Frymburk    
               
4.1.2020   -:-     -:-   SH Strakonice  
FbC Písek B FBC Rytíři Frymburk    
               
4.1.2020   -:-   -:-   SH Strakonice  
FBC Rytíři Frymburk 1. FbK Tábor B    
               
25.1.2020   -:-     -:-     SH ZŠ Hluboká nad Vltavou
FA Č. Budějovice B FBC Rytíři Frymburk    
               
25.1.2020   -:-   -:-     SH ZŠ Hluboká nad Vltavou
FBC Rytíři Frymburk FBC Sokol Vodňany    
               
15.2.2020   -:-   -:-     SH Kaplice  
TJ Centropen Dačice B FBC Rytíři Frymburk    
               
15.2.2020   -:-   -:-   SH Kaplice  
FBC Rytíři Frymburk FK Slovan J.Hradec B    
               
14.3.2019   -:-   -:-    TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 
1. FbK Tábor B FBC Rytíři Frymburk      
               
14.3.2019   -:-   -:-   TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí  
FBC Rytíři Frymburk FbC Písek B    
               
29.3.2019 -:-   -:-    SH Týn nad Vltavou 
FBC Rytíři Frymburk SKP České Budějovice    
               
29.3.2019 -:-     -:-     SH Týn nad Vltavou 
FA Č. Budějovice B FBC Rytíři Frymburk