Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Starší žáci zahájili novou sezónu úspěšně

V sobotu 21. září jsme se vydali s méně početnou družinou starších žáků zahájit novou ligovou sezónu do Třeboně. Přednost dostali hráči, kteří absolvovali soustředění a poctivě trénovali i během letních tréninků.


Autor: Veronika Netušilová | Datum: 24.9.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 3201x

Ráda bych pochválila můj tým, že se snažil v průběhu všech zápasů dodržovat taktické pokyny. Na druhé straně je třeba zapracovat na rychlejších, přesnějších přihrávkách, správném načasování a stejně tak na tom, naučit se povýšit úspěch týmu nad vlastní osobní statistiku. Radost z úspěšného turnaje nám zkazil fakt, že se zranil náš hráč Šimon Dvořák, který se k nám bude moct připojit až v lednu příštího roku. Děkuji panu Veselému a mému muži, že se o Šimona postarali a zajistili mu lékařskou pomoc.

Letos je v naší soutěži zaveden nový formát v podobě košového systému. Každý turnaj má tedy vliv na to, do jakého koše budeme nasazeni pro další kolo. Vítězové turnaje postupují o koš výše a poslední tým padá o koš níž. Od třetího kola se budou přiřazovat tzv. kvalifikační body podle umístění a koše, ve kterém se tým nachází. Kvalifikační body pak rozhodnou o tom, které týmy postoupí do bojů o účast na Mistrovství ČR. První kolo, které jsme odehráli, sloužilo tedy prioritně proto, aby se družstva rozřadila do jednotlivých košů. Díky dvěma výhrám a jedné remíze se posuneme zřejmě o koš výše. Další turnaj odehrajeme na domácí palubovce v neděli 6. října od 9 hodin. Přijďte nás podpořit.

 

FBC Rytíři Český Krumlov – TJ Sokol Blatná Divočáci                                3:3

Branky: David Tomeš, Matyáš Cajthaml 2x

Asistence: Matyáš Cajthaml

 

FBC Rytíři Český Krumlov – Banes Florbal Soběslav                                  6:1

Branky: Matyáš Cajthaml 2x, David Tomeš 3x, Daniel Herber

Asistence: Joska Veselý 2x, Šimon Dvořák, Matyáš Cajthaml

 

FBC Rytíři Český Krumlov – FA Č.Budějovice Třeboň Vikingové               22:0

Branky: Matyáš Cajthaml 10x, David Tomeš 4x, Nicolas Humpál 4x, Matěj Švarc 3x, Jan Opekar 1x

Asistence: Matyáš Cajthaml 8x, Joska Veselý 3x, David Tomeš 3x, Nicolas Humpál, Jan Opekar

Sestava: Daniel Švec (G), Matyáš Cajthaml (C), David Tomeš, Šimon Dvořák, Nicolas Humpál, Jan Opekar, Josef Veselý, Matěj Švarc, Daniel Herber