Rozhodla vždy třetí třetina

V sobotu 11.02.2012 odehrál tým dorostu ve sportovní hale Strakonic, tentokrát jen s minimální podporou starších žáků, velmi vyrovnané dva zápasy s mužstvy FBC Strakonice a TJ Sokol Písek, kde rozhodly až poslední třetiny o převaze soupeře

Autor: Miroslav Lindner | Datum: 13.2.2012 - 09:39 | Zhlédnuto: 4000x

FBC Strakonice

FBC DDM Český Krumlov - FBC Strakonice 3:8 (1:2|1:1|1:5)

Krumlovští dorostenci vstoupili do utkání velmi opatrně, ale s odhodláním sehrát vyrovnanou partii. Ze zajištěné obrany vyráželi do protiútoků a až do konce druhé třetiny byli silnému soupeři zdatným  protivníkem. V poslední části utkání se projevila únava a po několika našich chybách v obraně dovedli strakoničtí utkání do vítězného konce. Branky za Krumlov Nguyen (Lindner),Adamják a Bína (Haitman). Vyloučení 1:1.

TJ Sokol Písek

FBC DDM Český Krumlov - TJ Sokol Písek 2:6 (1:1|1:1|0:4)

Ve druhém zápase se dorost FBC DDM Český Krumlov dostal na začátku pod tlak, ale pak s favorizovaným Pískem hrál vyrovnanou partii. Opět v závěru rozhodla třetí třetina a po celkem pohledném zápase naši dorostenci prohráli. Branky za Krumlov Homolka (Nguyen), Bína (Pejchal). Vyloučení 0:1.

V obou zápasech je nutno vyzdvihnout vynikající hru brankáře Tomáše Kostky.

Sestava:T.Kostka, J.Lindner, D.Malý, Duc Hoang  Hai, D.Haitman, D.Nguyen, D.Bína, A.Adamják, A.Pejchal,J.Homolka,T.Prokeš,J.Hošek.