Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

MUŽI: Vezeme tři body z Kaplice

V sobotu 25.2.2023 jsme pořádali poslední "domácí turnaj" v Kaplici, ze kterého vezeme 3 body.


MUŽI: Vezeme tři body z Kaplice
Autor: Pavel Houska | Datum: 3.3.2023 - 00:00 | Zhlédnuto: 2110x

Úvodem si musíme trochu postěžovat, protože se nás na střídačce sešlo žalostně málo a pár dní před zápasem to vypadalo, že díky nemocem snad ani nebudeme schopní nastoupit. Přesto jsme na místo dorazili, zapojili počítač, zjistili, že nedorazí žádný rozhodčí (už nás to obecně přestává překvapovat) a vrhli se na hru.

Nejdříve nás čekali Pacovští Honzíci. Poslední vzájemný duel, který jsme hráli v Chýnově, jsme prohráli a už tenkrát byl plný neflorbalových výjevů. Ani tentokrát tomu nebylo jinak a nepřítomnost rozhodčích tomu nepřispěla. Přesto jsme dokázali zvítězit 10:5.

Druhý zápas s Lišovem - naše střídačka byla táák prázdná, že jsme měli pocit, že alespoň na oko nám fanoušci budou místa zahřívat. Lišov hrál pěkně a zaslouženě vyhrál 11:3.

Komentář Pavla H.: "Bylo nás žalostně málo, přesto jsme, především v prvním zápase, odvedli skvělou práci a hráli pěkný florbal. Druhý zápas nás bylo ještě méně a nám chyběl střelec. Kluci z Lišova nám dali zabrat a upřímně - byli prostě lepší, ale tentokrát jsme si to užili a netrápili se ;-) "

Další zápas nás čeká 26.3.2023 ve Vodňaněch.