Finále Poháru ČP 2013

Ve čtvrtek vyvrcholil turnaj o pohár ČP 2012 a my jsme si mohli "sáhnout" na extraligový florbal ve sportovní hale v Č.Budějovicích. Ve finále se střetli pražský Chodov a brněnští Buldoci...

Autor: Daniel Sedlák | Datum: 2.2.2013 - 15:43 | Zhlédnuto: 3694x

Čekali jsme velmi opatrný souboj, ale opak byl pravdou. Chodovští obři doslova vlétli na o hlavu menší brněnské hráče a v polovině I.třetiny si muselo Brno vzít oddechový čas neboť prohrávalo již 4:1. Nápor sice zastavili, ale zápas byl již rozhodnut. V poslední třetině ještě trochu zdramatizovali závěr, když snížili na rozdíl dvou branek, ale v poslední minutě Chodov vyhodil, míček se dokutálel do prázdné branky a tak šek na 100 tis. pro vítěze mohl putovat do Prahy.

Trochu mne mrzela menší účast našeho klubu, když i menší Kaplice měla více hráčů v ochozech, a tak si mohla odnést 100 míčků z ČFBU za 3.místo v počtu fanoušků. Větší počet měli už jen domácí United a Štíři.