Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

ELÉVOVÉ: Z Jindřichova Hradce vezeme 2 výhry a remízu

12. února jsme se vydali do Jindřichova Hradce s cílem uhrát co nejvíc bodů. Čekali nás soupeři z 3. koše a naše ambice byly velké a sestava nadupaná - to nemohlo dopadnout špatně, nebo ano? :-)


ELÉVOVÉ: Z Jindřichova Hradce vezeme 2 výhry a remízu
Autor: Pavel Houska | Datum: 18.2.2023 - 00:00 | Zhlédnuto: 2263x

Na místo jsme dorazili celkem v 7 hráčích, včetně gólmana, tedy komplet 2 vyladěné trojky a před námi 4 zápasy, takže pokřik, Martin Turek do brány, a huráá na ně ... !

První jsme se utkali s oranžovými kluky z Malont, o kterých jsme věděli, že když chtějí, umí se ke hře postavit nejen jako tým, ale také pevně tělem. Ovšem my jsme od prvního minuty na nic moc nečekali, kombinovali jsme, dávali přesné přihrávky a dostali se až před soupeřovu bránu. Soupeř se pokusil o četné protiútoky, ale my jsme zvládli číst hru a většinu protiakcí jsme včas zastavili. Výsledek pro nás byl 4:1.

Druhý tým před námi - tentokrát holky (a doslova pár kluků) z Katovic. Katovická děvčata sledujeme dlouhodobě a je třeba říct, že jejich kvalita a nadšení je stále více a více na hřišti vidět. Sice se holky snažily, a nám se povedlo dát nešťastný vlastní gól, ale přesto jsme je udolali 5:2.

Před dalším zápasem jsme do brány poslali Kačku, Marťa šel do obrany, a třetí zápas s domácím týmem, se žlutým Jindřichovým Hradcem, mohl začít. Domácí tým, silně podporován domácím publikem, se do nás hned pustil a zaútočil, ale naši rytíři bojovali jak na bojišti a všechny útoky protihráče dokázali přerušit a obrátit v protiútok. Střely byly na obou stranách, brankáři se rozhodně nenudili, standardní situace byly rychlé, přihrávky přesné, ... Od první do poslední minuty zápasu se kluci, ani na jedné straně, nezastavili, ale proniknout za protihráčova gólmana se ani jednomu z týmů nepovedlo. O velmi vyrovnaném zápase hovoří také výsledek 0:0.

Poslední zápas s SK Meťákem nám prostě nesedl, neměli jsme štěstí a Meťák se naopak probudil a vychutnal si nás. Střely na soupeřovo bránu byly četné, ale vždy smolně do břevna, vnější tyčky či do gólmana, a pouze jedna z našich střel pronikla do soupeřovi brány. Bohužel pro nás, soupeř využil několikrát pěkně vytvořeného přečíslení a překonal naši obranu i gólmanku, což vedlo k naší prohře 1:4.

Zhodnocení trenéra Pavla: "Velmi pěkný turnaj, jeli jsme v silné sestavě a kluci chtěli vyhrát, což bylo vidět na hřišti. Tréninky se začaly projevovat v přesných přihrávkách a kombinacích, kluci jsou v tomto složení sehraní, gólmani chytali fantasticky a jsem rád, že i mezi elévy máme konečně další 2 adepty do brány. Osobně velmi chválím za střídání, na kterém pracujeme tak, aby byl každý schopen včas a sám střídat, bez vyzvání. Posledního zápasu je škoda, ale život jde dál."

Sestava: Turek/Housková (G), Půlpán, Šesták, Čáslava, Fišer, Marek

Příští turnaj nás čeká ve 2. koši 12.3.2023 v Č. Budějovicích.

Foto Flickr: https://www.flickr.com/photos/fbcrytiri/albums/72177720306091570/with/52695441932/