Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

ELÉVOVÉ BOJOVALI V PRVNÍM KOŠI

Vítězství na domácím turnaji elévy pro čtvrté kolo Jihočeské ligy elévů katapultovalo do prvního koše. Skutečnou sílu týmu však ukáže teprve to, zda se v prvním koši udrží.


ELÉVOVÉ BOJOVALI V PRVNÍM KOŠI
Autor: Tomáš Hrachovský | Datum: 30.11.2021 - 00:00 | Zhlédnuto: 3169x

Absolvovat třetí turnaj během dvou týdnů, na to jsme v minulosti nebyli příliš zvyklí. Nicméně právě díky tomu se podařilo zapojit do turnajů téměř všechny hráče včetně nováčků. Ve čtvrtém turnaji ligové soutěže se zapojili do hry hned dva nováčci a rozhodně nehráli druhé housle.

První překážkou, kterou jsme museli tentokrát překonat, bylo počasí. Husté sněžení a kluzké silnice nám zkomplikovaly cestu do Jindřichova Hradce natolik, že někteří hráči naskakovali do prvního zápasu doslova na poslední chvíli.

Pomalá jízda na turnaj ale neznamenala i pomalou jízdu turnajem. Kluci do zápasů vlétli a první dva soupeře FbK Tábor a FK Slovan J. Hradec žlutí vyprovodili vítězstvím bez inkasované branky. Třetí zápas se Štíry i přes mírnou převahu Rytířů nakonec po chybách v naší obraně skončil smírně. Poslední soupeř FbC Písek Draci byl nad síly všech ostatních týmů a přes velké úsilí v závěru nakonec těsně i nad síly Rytířů.

Náš tým znovu ukázal nejen velkou bojovnost a vůli po vítězství, ale v posledním poměrně tvrdém zápase také odolnost.

Rytíři tak pro příští kolo zůstávají v prvním koši! Díky kluci!

Fotografie zde: foto