Dorostenci v Hradci obstáli

Do Litomyšle jsme nakonec nemuseli, protože po zkrachování klubu Hradec Králové, byla soutěž znovu přelosována a turnaj připadl do pořádání J.Hradce. A i druhé vystoupení našich dorostenců přineslo body.

Autor: Radek Hanák | Datum: 2.10.2012 - 06:24 | Zhlédnuto: 3915x

FBC Č.Krumlov  –  Sokol Pardubice      3 :  7 (1:1, 2:2, 0:4)

V prvním zápase narazil náš tým na zkušené florbalisty z Pardubic. Kvalita soupeře byla znát od prvních minut a jen zvýšenou bojovností a  vzorným plněním defenzivních úkolů jsme byli schopni  držet krok. Dokonce  jsme  i otevřeli  skóre utkání,  a tak nástup  do  třetí třetiny za  stavu 3:3 byl  více  než uspokojivý. Navíc  jsme pardubické v prvních minutách poslední části řádně přitlačili, ale  ta  produktivita !!!  Poté, co soupeř ustál náš počáteční tlak, následovaly  dvě rychlé akce dotažené  až  do přesné koncovky a rázem bylo o zápasu rozhodnuto. Uklidnění na  hokejkách Pardubic  a naše  nastalá křeč uzavřely  konečný součet na  stavu 7 : 3.  Až  na drobnosti jsme  byli s výkonem  týmu spokojeni a  chlapce  je  nutno pochválit především za  dobrou defenzivní činnost.

Góly: Maleček, Spáčil, Čapek

Asistence: Hajsák, Maleček, Sedlák

Vyloučení 3:2

FBC Český Krumlov – FK Slovan J. Hradec        7  :  4 (2:1, 1:2, 4:1)

Druhé   vystoupení začalo  ve  zcela  jiném duchu. Od  začátku  jsme  diktovali  tempo hry a  byla  znát naše  individuální technická převaha.  Soupeř   ale  kontroval  tvrdou  až  agresivní hrou,  což  vzhledem k benevolenci rozhodčích a  našemu hmotnostnímu handicapu, nám činilo zprvu   velké  problémy. A když přidáme trápení  s produktivitou, nebyli  jsme  schopni soupeři v prvních dvou  třetinách výrazněji gólově odskočit.  Až  ve  třetí  třetině, po výrazném zrychlení a zlepšení  kombinační hry  jsme zápas utrhli do závěrečné exhibice a připsali si  další vítězství v I. Lize dorostenců. Vyjma  bodů si   chlapci z Hradce  odvážejí cenné zkušenosti a  trenéři spoustu  podnětů pro  další přípravu.

Góly: Adamják, Hošek 2x, Sedlák, Maleček, Hajsák, Matějček

Asistence: Adamják, Hajsák, Sedlák 3x

Vyloučení: 1:2

Sestava: Kostka, Maleček, Spáčil, Sedlák, Hajsák, Hošek, Čapek, Malý, Malát, Matějček, Massaro, Prokeš, Adamják, Homolka, Hanák