Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dorost: Daleká zasněžená Žirovnice nás stála mnoho sil

V sobotu 22.1. se 7 statečných hráčů plus gólman vydali do daleké Žirovnice. Cesta přes zasněženou Vysočinu byla už sama o sobě zkouškou, zda na místo vůbec dorazíme - podařilo se. Čekají nás tedy dva těžké zápasy v 7 hráčích do pole.


Dorost: Daleká zasněžená Žirovnice nás stála mnoho sil
Autor: Pavel Wunsch | Datum: 23.1.2022 - 00:00 | Zhlédnuto: 3472x

Zápas se Soběslaví byl náročný především po taktické stránce, dodržet domluvené pokyny a snažit se udržet si dostatek sil na celý zápas. Kluci jej zvládli na výbornou, ačkoli se výsledek zdá být jednoznačný 11:6 pro Soběslav - my jsme dokázali, že i v 7 lidech se dá odmakat parádní utkání.
Po dvouzápasové pauze jsme se střetli se Strakonicemi. Dosud neporažený tým, na který jsme nasadili stejnou obrannou taktiku jako v prvním zápase. Naši rytíři do zápasu vlítli s velkým nasazením - blokovali střely, vyhrávali osobní souboje. Bohužel i přes velkou bojovnost se Strakonicím podařilo zvyšovat postupně skóre, které se zastavilo na konečných 9:0. Chtěl bych kluky pochválit za nasazení a bojovnost, které se od posledních zápasů o moc zlepšilo, zároveň děkuji všem rodičům za dopravu.

Foto na Flickru: https://www.flickr.com/photos/fbcrytiri/albums/72177720296153878