Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.
FBC Český Krumlov hrálo jaho Sokol Čerti Kamenný Újezd
A001 Sokol Certi Kamenný Újezd FBC Konica Benešov 7:6
A002 FBC Spartak Kaplice B FBK 1996 Príbram 2:6
A004 FBC Konica Benešov 1. FbK Tábor 1:1
A006 FBK 1996 Príbram SK SVP Trojan Jihlava C 1:2
A007 FbC Dukla Rangers Bechyne FBC Spartak Kaplice B 2:3
A008 SK SVP Trojan Jihlava C 1. FbK Tábor 4:1
A018 FbC Dukla Rangers Bechyne Sokol Certi Kamenný Újezd 4:4
A011 SK SVP Trojan Jihlava C FbC Dukla Rangers Bechyne 3:9
A012 FBC Spartak Kaplice B Sokol Certi Kamenný Újezd 5:5
A013 FBC Konica Benešov FBK 1996 Príbram 7:3
A014 FbC Dukla Rangers Bechyne 1. FbK Tábor 8:2
A016 Sokol Certi Kamenný Újezd SK SVP Trojan Jihlava C 2:5
A017 1. FbK Tábor FBK 1996 Príbram 1:3
A077 FBC Spartak Kaplice B FBC Konica Benešov 5:1
A020 FBC Spartak Kaplice B FBC Konica Benešov 4:5
A022 FBK 1996 Príbram FbC Dukla Rangers Bechyne 8:4
A023 1. FbK Tábor Sokol Certi Kamenný Újezd 6:8
A024 FBC Spartak Kaplice B SK SVP Trojan Jihlava C 2:3
A025 Sokol Certi Kamenný Újezd FBK 1996 Príbram 3:6
A026 FBC Konica Benešov FbC Dukla Rangers Bechyne 3:1
A066 SK SVP Trojan Jihlava C 1. FbK Tábor 4:0
A027 1. FbK Tábor FBC Spartak Kaplice B 5:7
A029 FBC Konica Benešov Sokol Certi Kamenný Újezd 3:5
A030 1. FbK Tábor SK SVP Trojan Jihlava C 3:8
A031 FbC Dukla Rangers Bechyne Sokol Certi Kamenný Újezd 3:4
A032 SK SVP Trojan Jihlava C FBC Konica Benešov 4:1
A034 FBK 1996 Príbram FBC Spartak Kaplice B 6:3
A083 FBK 1996 Príbram FbC Dukla Rangers Bechyne 10:4
A035 FbC Dukla Rangers Bechyne SK SVP Trojan Jihlava C 0:5
A036 1. FbK Tábor FBC Konica Benešov 3:1
A037 SK SVP Trojan Jihlava C FBK 1996 Príbram 1:1
A038 FbC Dukla Rangers Bechyne FBC Spartak Kaplice B 4:3
A040 Sokol Certi Kamenný Újezd FBC Spartak Kaplice B 4:7
A041 FBK 1996 Príbram 1. FbK Tábor 6:4
A059 Sokol Certi Kamenný Újezd FBC Konica Benešov 1:7
A043 FBK 1996 Príbram FBC Konica Benešov 3:3
A044 SK SVP Trojan Jihlava C Sokol Certi Kamenný Újezd 4:2
A045 FbC Dukla Rangers Bechyne FBK 1996 Príbram 4:4
A046 Sokol Certi Kamenný Újezd 1. FbK Tábor 6:2
A048 1. FbK Tábor FbC Dukla Rangers Bechyne 4:1
A049 FBC Konica Benešov FBC Spartak Kaplice B 0:1
A081 FBC Spartak Kaplice B SK SVP Trojan Jihlava C 4:6
A051 FBC Konica Benešov SK SVP Trojan Jihlava C 2:3
A052 FBC Spartak Kaplice B 1. FbK Tábor 4:6
A053 FbC Dukla Rangers Bechyne FBC Konica Benešov 1:3
A054 SK SVP Trojan Jihlava C FBC Spartak Kaplice B 3:4
A055 FBK 1996 Príbram Sokol Certi Kamenný Újezd 3:3
A057 Sokol Certi Kamenný Újezd FbC Dukla Rangers Bechyne 10:3
A070 1. FbK Tábor FBK 1996 Príbram 4:5
A060 FBC Spartak Kaplice B FBK 1996 Príbram 2:4
A062 FBC Konica Benešov 1. FbK Tábor 6:5
A064 FBK 1996 Príbram SK SVP Trojan Jihlava C 4:1
A065 FbC Dukla Rangers Bechyne FBC Spartak Kaplice B 1:4
A071 Sokol Certi Kamenný Újezd SK SVP Trojan Jihlava C 3:6
A079 FBC Konica Benešov FbC Dukla Rangers Bechyne 1:3
A082 1. FbK Tábor Sokol Certi Kamenný Újezd 4:2
A068 SK SVP Trojan Jihlava C FbC Dukla Rangers Bechyne 4:1
A072 FBC Konica Benešov FBK 1996 Príbram 6:3
A073 FBC Spartak Kaplice B Sokol Certi Kamenný Újezd 1:3
A074 FbC Dukla Rangers Bechyne 1. FbK Tábor 2:2
A075 SK SVP Trojan Jihlava C FBC Konica Benešov 3:0
A080 Sokol Certi Kamenný Újezd FBK 1996 Príbram 3:7
A084 1. FbK Tábor FBC Spartak Kaplice B 1:10