Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.
FBC Český Krumlov hrálo jaho Sokol Čerti Kamenný Újezd
A001 Sokol Dobríš FbC Sokol Štíri C.Budejovice 2:10
A002 FbC Dukla Rangers Bechyne FbC Konica Benešov 6:1
A003 FbC Sokol Štíri C.Budejovice SK SVP Trojan Jihlava C 3:1
A004 Sokol Dobríš FbC Konica Benešov 14:2
A005 FbC Dukla Rangers Bechyne SK SVP Trojan Jihlava C 0:6
A006 FbC Kaplice B - FBK 1996 Príbram 4:7
A007 Red Falcons - Sokol Príbram 1.FbK Tábor 5:2
A008 FBK 1996 Príbram - Sokol Certi Kamenný Újezd 4:8
A009 FbC Kaplice B - Red Falcons Sokol Príbram 3:6
A010 1.FbK Tábor - Sokol Certi Kamenný Újezd 4:8
A011 Sokol Certi Kamenný Újezd - FbC Kaplice B 7:4
A012 Sokol Dobríš - SK SVP Trojan Jihlava C 2:0
A013 Sokol Certi Kamenný Újezd - FbC Konica Benešov 12:6
A014 FbC Kaplice B Sokol Dobríš 6:7
A015 FbC Konica Benešov SK SVP Trojan Jihlava C 1:10
A016 FbC Sokol Štíri C.Budejovice FBK 1996 Príbram 5:1
A017 1.FbK Tábor FbC Dukla Rangers Bechyne 2:3
A018 Red Falcons Sokol Príbram FBK 1996 Príbram 8:3
A019 1.FbK Tábor FbC Sokol Štíri C.Budejovice 2:0
A020 Red Falcons Sokol Príbram FbC Dukla Rangers Bechyne 3:3
A021 FbC Konica Benešov FbC Sokol Štíri C.Budejovice 3:10
A022 FBK 1996 Príbram FbC Dukla Rangers Bechyne 3:3
A023 FbC Sokol Štíri C.Budejovice FbC Kaplice B 6:2
A024 FBK 1996 Príbram FbC Konica Benešov 5:3
A025 FbC Dukla Rangers Bechyne FbC Kaplice B 7:0
A026 1.FbK Tábor Sokol Dobríš 5:5
A027 SK SVP Trojan Jihlava C Red Falcons Sokol Príbram 7:4
A028 Sokol Dobríš Sokol Certi Kamenný Újezd 4:10
A029 SK SVP Trojan Jihlava C 1.FbK Tábor 4:5
A030 Sokol Certi Kamenný Újezd Red Falcons Sokol Príbram 6:7
A031 Red Falcons Sokol Príbram Sokol Dobríš 3:8
A032 FbC Sokol Štíri C.Budejovice Sokol Certi Kamenný Újezd 3:4
A033 Sokol Dobríš FbC Dukla Rangers Bechyne 6:6
A034 FbC Sokol Štíri C.Budejovice Red Falcons Sokol Príbram 7:2
A035 Sokol Certi Kamenný Újezd FbC Dukla Rangers Bechyne 4:3
A036 SK SVP Trojan Jihlava C FbC Kaplice B 9:4
A037 FBK 1996 Príbram 1.FbK Tábor 5:5
A038 FbC Konica Benešov FbC Kaplice B 3:5
A039 SK SVP Trojan Jihlava C FBK 1996 Príbram 5:2
A040 1.FbK Tábor FbC Konica Benešov 3:2
A041 FbC Dukla Rangers Bechyne FbC Sokol Štíri C.Budejovice 5:3
A042 SK SVP Trojan Jihlava C Sokol Certi Kamenný Újezd 5:4
A044 FbC Kaplice B 1.FbK Tábor 2:1
A047 FBK 1996 Príbram Sokol Dobríš 2:6
A048 FbC Konica Benešov Red Falcons Sokol Príbram 1:2
A043 FbC Sokol Štíri C.Budejovice FbC Dukla Rangers Bechyne 0:5
A045 Sokol Certi Kamenný Újezd SK SVP Trojan Jihlava C 4:8
A046 1.FbK Tábor FbC Kaplice B 0:7
A049 Sokol Dobríš FBK 1996 Príbram 8:3
A050 Red Falcons Sokol Príbram FbC Konica Benešov 5:4
A051 FbC Sokol Štíri C.Budejovice Sokol Dobríš 4:2
A052 FbC Konica Benešov FbC Dukla Rangers Bechyne 2:5
A053 SK SVP Trojan Jihlava C FbC Sokol Štíri C.Budejovice 7:1
A054 FbC Konica Benešov Sokol Dobríš 4:5
A055 SK SVP Trojan Jihlava C FbC Dukla Rangers Bechyne 1:1
A056 FBK 1996 Príbram FbC Kaplice B 7:1
A057 1.FbK Tábor Red Falcons Sokol Príbram 3:1
A058 Sokol Certi Kamenný Újezd FBK 1996 Príbram 5:5
A059 Red Falcons Sokol Príbram FbC Kaplice B 3:2
A060 Sokol Certi Kamenný Újezd 1.FbK Tábor 7:2
A061 FbC Kaplice B Sokol Certi Kamenný Újezd 3:10
A062 SK SVP Trojan Jihlava C Sokol Dobríš 2:6
A063 FbC Konica Benešov Sokol Certi Kamenný Újezd 2:8
A064 Sokol Dobríš FbC Kaplice B 10:2
A065 SK SVP Trojan Jihlava C FbC Konica Benešov 7:4
A066 FBK 1996 Príbram FbC Sokol Štíri C.Budejovice 2:4
A067 FbC Dukla Rangers Bechyne 1.FbK Tábor 3:1
A068 FBK 1996 Príbram Red Falcons Sokol Príbram 4:2
A069 FbC Sokol Štíri C.Budejovice 1.FbK Tábor 0:3
A070 FbC Dukla Rangers Bechyne Red Falcons Sokol Príbram 4:3
A071 FbC Sokol Štíri C.Budejovice FbC Konica Benešov 4:4
A072 FbC Dukla Rangers Bechyne FBK 1996 Príbram 5:0
A073 FbC Kaplice B FbC Sokol Štíri C.Budejovice 1:9
A074 FbC Konica Benešov FBK 1996 Príbram 5:4
A075 FbC Kaplice B FbC Dukla Rangers Bechyne 0:9
A076 Sokol Dobríš 1.FbK Tábor 8:4
A077 Red Falcons Sokol Príbram SK SVP Trojan Jihlava C 2:6
A078 Sokol Certi Kamenný Újezd Sokol Dobríš 2:2
A079 1.FbK Tábor SK SVP Trojan Jihlava C 1:6
A080 Red Falcons Sokol Príbram Sokol Certi Kamenný Újezd 6:7
A081 Sokol Certi Kamenný Újezd FbC Sokol Štíri C.Budejovice 2:5
A082 FbC Dukla Rangers Bechyne Sokol Dobríš 3:4
A083 Red Falcons Sokol Príbram FbC Sokol Štíri C.Budejovice 2:9
A084 Sokol Dobríš Red Falcons Sokol Príbram 6:4
A085 FbC Dukla Rangers Bechyne Sokol Certi Kamenný Újezd 3:1
A086 FbC Kaplice B SK SVP Trojan Jihlava C 5:3
A087 1.FbK Tábor FBK 1996 Príbram 7:4
A088 FbC Kaplice B FbC Konica Benešov 2:5
A089 FBK 1996 Príbram SK SVP Trojan Jihlava C 1:5
A090 FbC Konica Benešov 1.FbK Tábor 4:8