Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

První zápasy starších žáků

Hned na začátku sezóny dostali naši rytíři-strži studenou sprchu v podobě dvou vysokých proher v domácí hale. Nastoupili jsme proti kvalitním soupeřům, Štírům zeleným a Kaplici.


První zápasy starších žáků
Autor: Veronika Netušilová | Datum: 7.10.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 1034x
(JPG, 3,4 MB)

Oba týmy hráli opravdu velmi dobrý florbal, rychlý a přesný a my jsme byli spíše diváky. Největší naší chybou bylo, že jsme nehráli týmově, všude jsme byli o krok či dva později a hlavně jsme propadali v obranné činnosti.

Následující tréninky jsme s trenéry uzpůsobili tak, aby kluci byli opravdu ve větším zápřahu, více jsme se zaměřili na kondiční přípravu, rychlost reakce, přihrávky a střelbu z první. Je vidět, když kluci chtějí, soustředí se během tréninku a opravdu makají, pokroky jsou znát.

Tento víkend v Kaplici jsme již něco z těchto tréninků zúročili proti oběma píseckým týmům. I když jsme první utkání proti fialovým prohráli, byli jsme jim celkem rovnocenným soupeřem. Následující zápas pro nás nezačal vůbec dobře rychlým gólem soupeře, ale podařilo se nám po dvou minutách vyrovnat. Poté nás čekali další krušné chvilky, kdy byl vyloučen náš hráč na 5 minut za hru vysokou holí a my jsme hned inkasovali. Naštěstí se nám zbytek dlouhé přesilovky podařilo dohrát bez inkasování gólu a od té doby se náš výkon zvedl. Kluci doslova zápas vybojovali. Po předvedeném výkonu si vítězství zaslouží. Také náš brankář Dan už získal větší jistotu a předvedl několik pěkných zákroků. A musím také vyzdvihnout výkon mladšího žáka Honzy Pilaře, který dal hattrick.

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Spartak Kaplice                             3:15

B: Matyáš Cajthaml, Vašek Schneider, Standa Košan

A: Matěj Švarc,

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Štíři Č. Budějovice Zelení            2:14

B: David Tomeš 2x

A: Matyáš Cajthaml 2x

Sestava – G: Dan Zdychynec, Standa Košan (C), Matěj Švarc, Joska Veselý, Honza Pilař, Matyáš Cajthaml, David Tomeš, Vašek Schneider, Honza Herrman, Nicolas Humpál, Dan Herber, Tomáš Hajsák

 

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Sokol Písek fialový                      3:7

B: Standa Košan, Matyáš Cajthaml 2x

A: Joska Veselý, Standa Košan, David Tomeš

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Sokol Písek bílý                            5:3

B: Honza Pilař 3x, Standa Košan, David Tomeš

A: Joska Veselý, David Tomeš 2x, Vašek Schneider

 

Sestava – G: Dan Zdychynec, Standa Košan (C), Matěj Švarc, Joska Veselý, Honza Pilař, Matyáš Cajthaml, David Tomeš, Vašek Schneider, Honza Herrman, Dan Herber, Patrik Nádaský, Nicolas Humpál