Mladší žáci odehráli poslední domácí zápasy

V neděli 17.3. na domácím hřišti předvedli mladší žáci v plné sestavě své florbalové dovednosti.

Autor: Pavel Wunsch | Datum: 19.3.2019 - 21:42 | Zhlédnuto: 4671x

V prvním zápase nás čekala Kaplice. V posledním vzájemném utkání nás porazila 6:2. Zápas se hrál dvě třetiny vyrovnaně, v poslední třetině krumlovští Rytíři nestačili ukázat své kvality a herně úplně propadli. Zápas skončil jako minulý duel, prohrou 6:2.

Druhý zápas nás čekal s Vimperkem. Ten pro malý počet hráčů nepřijel. Po vzájemné domluvě trenérů Rytířů a Štírů Č.B. se jako náhrada hrálo přátelské utkání s družstvem Štírů Modří. Ten se krumlovským povedl na jedničku, kdy od začátku udávali tempo hry a s přehledem vyhráli 6:0. Na závěr poděkování všem pořádajícím a fandícím rodičům.

Sestava: Švec, Pilař, Schneider, Hajsák, Saitl, Hák, Masár, Hamáček, Minařík, Schick, Poláček

Trenéři: Pavel Wunsch, Alexander Nádaský