Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

ELÉVOVÉ: Úspěšné tažení Rytířů do Netolic

Netolická sportovní hala pro nás v minulosti znamenala několik úspěšných turnajů a podobně tomu bylo i v neděli 16.1., kdy tu elévové odehráli 6. kolo ligové soutěže, tentokrát nasazení do druhého výkonnostního koše.


ELÉVOVÉ: Úspěšné tažení Rytířů do Netolic
Autor: Tomáš Hrachovský | Datum: 23.1.2022 - 00:00 | Zhlédnuto: 2757x

První utkání s Táborem se muselo divákům líbit. Náš tým šel po pěkných kombinacích rychle do vedení 3:0. Zdálo se, že máme utkání pod kontrolou, ale Tábor nám ukázal, že jsme se přepočítali. Zrychlili hru, naše vedení se začalo rozpadat a nakonec s velkou podporou ze střídačky i hlediště skóre srovnali. Podařilo se nám sice záhy vsítit čtvrtou branku, přesto to soupeře nezlomilo a se svojí první trojkou bez střídání nám až do konce utkání zatápěl. Naštěstí neúspěšně.

V druhém utkání proti soupeři ze Strakonic Rytíři měli trvalou převahu, ale trápili se v koncovce. V utkání nakonec zvítězili, ale díky skvělé obranné hře soupeře a výbornému brankáři branky padaly jen velmi obtížně.

Před zbývajícími zápasy se vystřídali brankáři a změnilo se také složení obou trojek. V obou zápasech si Rytíři vedli velmi dobře a s přehledem zvítězili. Nepříjemností bylo v utkání s námi poraněné koleno kapitána Netolic Matyáše Mrázka. Doufáme, že už je zase v pořádku.

Rytíři opět ukázali soupeřům svou sílu, postupují do prvního koše a 6. února se před domácím publikem poperou s těmi nejlepšími. Přijďte nás podpořit!!!

Foto: flickr